Hakkımızda

Meslektaşlarımızla Birlikteyiz

Meslektaşlarımızın ulaşılması gereken bir hedeften çok, süreklilik gösteren bir süreç olduğunu Yaşlı Bakım Teknikerleri Derneği çalışanlarına benimsetmek ve tam katılımlarını sağlayarak hasta, çalışan ve paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak memnuniyetlerini sağlamak.

Tüm süreçleri eksiksiz, doğru, zamanında ve güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda çalıştırmak ve gerekirse iyileşmelerini sağlamak hasta bakımı desteklemek; yasa yönetmelik ve etik kurallara uygun olarak çalışma Yaşlı Bakım Teknikerleri Derneğimizin kalite politikamızdır.

 

YBT Derneği olarak sürekli iyileştirme bilinciyle hareket eden Derneğimizin performansını ölçmek ve arttırmak için sürekli iletişime önem veriyoruz.

Yaşlılara, engellilere ve kronik hastalığı olan bireylere sunulan uzun süreli sağlık ve bakım hizmetlerinde yeni eğitimli meslektaşlarımıza iş imkanları oluşturmaktayız.
Eğer sizde bu mesleğin haklarını almak için buradaysanız doğru yerdesiniz. Hep beraber Yaşlı Bakım Teknikerleri Derneği  olarak beraberce hareket etmek için buradayız